O NÁS

Naše firma se nachází na okraji malebného města Telče, které najdete na Vysočině cca 35 km jihozápadně od Jihlavy.

Výroba ocelových konstrukcí

Opravny Telč, a.s. v dnešní podobě navázaly v roce 1993 na třicetiletou tradici opravárenského a výrobního podniku SZP OS. Omezení zájmu o opravy zemědělské techniky a o výrobu zemědělských strojů z tehdejšího programu, přinutilo vedení společnosti ke změně. Nový směr začala určovat velmi úspěšná spolupráce s prestižní rakouskou firmou, jejímž výsledkem je dodávka stovek kompletů různých ocelových konstrukcí hal, jízdáren a přístřešků. Postupem času se Opravny Telč začaly věnovat i projekci, montáži, zastřešení a opláštění těchto konstrukcí.

Montáž ocelových konstrukcí

Aplikace rakouského stylu řešení výroby konstrukcí a jejich montáže na staveništi přináší maximální možnou úsporu výrobního a montážního času. Dnes má firma za sebou nespočet realizovaných staveb na území ČR. Své uplatnění nachází konstrukce a z nich tvořené prostory především ve skladovém hospodářství, v zemědělství, ale také jako výrobní, montážní a administrativní haly. Doplněním o skládací lamelová vrata v plné šířce rozponu konstrukcí vznikají velmi pohodlné a účelové hangáry pro lehká a ultralehká letadla, kluzáky a vrtulníky.

STK a pneuservis

Zatím posledním významným rozšířením firmy bylo zřízení a otevření STK (stanice technické kontroly) pro osobní a nákladní automobily do 3,5t. Dalším krokem rozšíření činnosti firmy bylo zřízení SME (stanice měření emisí), pneuservisu pro osobní a nákladní automobily. 

Naše firma má zaveden systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001, vlastníme “Osvědčení jakosti při svařování dle ČSN EN ISO 3834-2 - Velký průkaz způsobilosti. Jsme členy Hospodářské komory v Jihlavě. Cílem naší společnosti je neustálé zdokonalování kvality výroby a našich výrobků a další rozšiřování výrobního programu.