OCELOVÉ HALY

Opravny Telč dodávaly různý sortiment letištních vozíků, příslušenství pro zemědělskou techniku, např. sněhové radlice a další. Tato část výroby však byla na začátku roku 2019 ukončena.

Naše společnost se snaží jít s dobou a nebojí se změny, abychom dokázali vyhovět poptávce trhu. Obsahem našich služeb je především výroba ocelových konstrukcí a dalších zámečnických výrobků, jako jsou například vrata, požární žebříky, schodiště atd.

Naše spolupráce s rakouskou firmou Lagerhaus Raab v oblasti výroby ocelových konstrukcí začala v roce 1994 a vyrobili jsme množství ocelových konstrukcí různého typu i rozměrů jako přístřešky, stáje, rozhledny, sklady, jízdárny, hangáry pro lehká a ultralehká letadla, kluzáky a vrtulníky a další konstrukce.

Vzhledem k tomu, že inovujeme a vylepšujeme výrobní procesy, začali jsme pracovat s technologiemi pro tryskání konstrukcí, řezání plazmovým nožem, ke kterým jsme využili spolufinancování prostřednictvím fondů EU a OPPI inovace.

Snažíme se zviditelnit nejen kvalitní výrobou a množstvím realizovaných staveb, ale i individuálním přístupem k zákazníkovi, důvěryhodností, odborností, technickou schopností a dobrým jménem společnosti.

Při realizaci dokážeme poskytnout nejen odborné provedení s využitím moderních technologií a dlouholeté zkušenosti, ale i maximální úsporu výrobního a montážního času.