STK a autoservis

   

Objednejte se na STK

   

Technická prohlídka silničních vozidel je daná zákonem č.193/2018 Sb. a provádí se na stanicích technické kontroly – STK. Technickou prohlídku vozidla si můžete nechat udělat na kterékoliv stanici technické kontroly bez ohledu na trvalé bydliště. Zákonem jsou definované také intervaly technické prohlídky vozidel a ta je platná vždy do data, který je uvedený v technickém průkazu. Technická prohlídka vozidel se provádí pravidelně každé 2 roky.

  

Profesionální služby technické kontroly vozidel poskytuje i naše společnost Opravny Telč, a.s.

Provádíme technické prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5t, traktorů a traktorových přívěsů a návěsů.

Naši zákazníci tak mohou využít technické prohlídky vozidel pravidelné, opakované, na vlastní žádost, dále technické kontroly pro auta z dovozu, evidenční kontroly atd.

  

Součástí našich služeb je i měření emisí pro benzinové a dieselové motory.

Měření emisí je rovněž stanovené zákonem č.193/2018 Sb. a provádí se v pravidelných intervalech, a to každé 2 roky. Proto je možné absolvovat měření emisí i technickou prohlídku vozidla současně.

  

Potřebné doklady pro technickou kontrolu vozidla a měření emisí:

  • Technický průkaz vozidla (velký TP)
  • Osvědčení technického průkazu (osvědčení o registraci vozidla-malý TP)

 

V případě evidenční kontroly je potřebný technický průkaz a osvědčení o registraci ORV(dříve OTP). U technické kontroly pro vozidla z dovozu je potřebný technický průkaz se zemí původu, (vhodný certifikát of conformity neboli COClist), odhláška vozidla, protokol o měření emisí.

STK pro osobní a užitková vozidla do 3,5t, dovozy vozidel, evidenční kontroly (na kontrolní lince). STK pro traktory a traktorové přívěsy a návěsy v areálu Opraven. Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz


PRACOVNÍ DOBA

Po, St 7 - 17:00
Út, Čt 7 - 15:30
7 - 11:00
So 7 - 12:00

 

   

   

    

   


KONTAKT

Tel.: +420 567 213 005
E-mail: stk@opravnytelc.cz